Барај
%
×
through the colour lens - mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 216910_BG
1.190 МКД
1.190 МКД
595 МКД
Заштеда: 595 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПАМУК / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ GAW5155 POL03 LTL
Цена 2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4YZ01 WF8Q0 A106
Цена 2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4YZ00 WEGD0 G1E0
Цена 2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77020250-08
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77000200-05
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77020251-08
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77000192-08
Цена 1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387704-38
Цена 1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 215336_BG
Цена 595 МКД
Заштеда -50%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_GN
Цена 395 МКД
Заштеда -50%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_TU
Цена 395 МКД
Заштеда -50%
790 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
595 МКД
Заштеда: 595 МКД
Извести ме за попуст
2
1