Барај
%
×
Okaidi new collection
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 67035726-08
Šifra proizvođača: 67035726
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50508003 291
2.990 МКД
Големина
S/M
L/XL
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67077683-08
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67055725-08
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50513475 291
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50508845 291
2.390 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1