Барај
%
×
Geox - step out in style
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
WOMEN'SECRET

КАПА

Шифра на артикл: 4387694-38
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ХАРТИЈА

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67055725-08
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035726-08
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50513475 291
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50508845 291
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387696-90
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 216910_BG
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 215336_BG
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GV4RZ03 WFKN0 A10L
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_TU
790 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1