Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 200549_TU
790 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 158 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 219480NCU
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77020250-08
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77000200-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77020251-08
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77000192-08
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 219067DNC
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50508003 291
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S/M
L/XL
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387704-38
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 205053_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67057684-05
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035726-08
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387694-38
1.590 МКД
790 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 158 МКД
Извести ме за попуст
2
1