Барај
%
×
Forever denim with replay
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GV4RZ03 WFKN0 A10L
Isbn: V4RZ03WFKN0-A10L
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 218612LNC
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAW0AW15955-YBL
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67055725-08
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035726-08
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50513475 291
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50508845 291
2.390 МКД
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1