Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 17062527-09
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиамид Обложување: 90% Полиестер 10% Памук Полнење: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS010781
1.790 МКД
Големина
M
L