Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 87016705-07
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 94% Сламена хартија 06% Слама

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 17062527-09
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 17040128-08
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 170747_TU
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД