Барај
КАПА
REPLAY

КАПА

Шифра на артикл: RPL007026
Isbn: AW4244.000.A7075A-075
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 45% Волна 33% Памук 22% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи