Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M4520JT3081-9000
12.990 МКД
12.990 МКД
9.093 МКД
Заштеда: 3.897 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8382 {84886}098
17.283 МКД
Заштеда -30%
24.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8383 {84920}098
9.933 МКД
Заштеда -30%
14.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50515386 001
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505432 001
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ30J325102-BEH
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50512702-001
13.993 МКД
Заштеда -30%
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA12601 0AKAD 9XX
13.293 МКД
Заштеда -30%
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}098
11.683 МКД
Заштеда -30%
16.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}098
9.513 МКД
Заштеда -30%
13.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}098
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ TA5WWB 001
7.693 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
12.990 МКД
12.990 МКД
9.093 МКД
Заштеда: 3.897 МКД
Извести ме за попуст
2
1