Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50488019 307
0 МКД
20.690 МКД
16.552 МКД
Заштеда: 4.138 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 50
  50
 • 56
  56
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 48
  48
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 93% ПАМУК 7% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001741
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957608-21
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
0 МКД
20.690 МКД
16.552 МКД
Заштеда: 4.138 МКД
Извести ме за попуст
2
1