Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67040444-99
Šifra proizvođača: 67040444
7.490 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 3.700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖУВАЊЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4YL06 KCBV0 JBLK
Цена 10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW2YL1I W6NW2 JBLK
Цена 9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GV4YI09 J1314 JBLK
Цена 2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Цена 1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67025750-99
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054790-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-99
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА CKJ20J223448-BEH
Цена 15.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
7.490 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 3.700 МКД
Извести ме за попуст
2
1