Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: SDW5011642A-SA2
12.290 МКД
12.290 МКД
12.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 91% ПАМУК 7% ЕЛАСТОМУЛТИТЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67084787-37
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-27
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276944-90
3.835 МКД
Заштеда -52%
4.794 МКД
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276937-90
2.155 МКД
Заштеда -52%
2.694 МКД
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL