Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8276944-90
7.990 МКД
4.794 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 4.155 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67084787-37
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-27
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276937-90
2.155 МКД
Заштеда -52%
2.694 МКД
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.339 МКД
Заштеда -52%
1.674 МКД
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
7.990 МКД
4.794 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 4.155 МКД
Извести ме за попуст
2
1