Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 57075982-08
Šifra proizvođača: 57075982

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-34
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277623-38
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW3BL09 KAU90 F9AW
8.595 МКД
Заштеда -50%
17.190 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J221901-PED
12.414 МКД
Заштеда -40%
20.690 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 212180_BG
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L