Барај
%
×
Geox - step out in style
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DAN JOHN

ЈАКНА

Шифра на артикл: DJ001508
Isbn: YUAB32-7001-HOJGRIGIOMEDIO
9.990 МКД
5.999 МКД
5.999 МКД
Заштеда: 3.991 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 83,6% ПОЛИЕСТЕР 6,6% ВОЛНА 3,9% ВИСКОЗА 3,7% АКРИЛ 2,2% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA114330HIAB-129
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001742
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50508593-334
24.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505415 010
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL