Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 57065947-37
Šifra proizvođača: 57065947
3.990 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 15% ПОЛИЕСТЕР 85% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67084787-37
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-27
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276944-90
3.835 МКД
Заштеда -52%
4.794 МКД
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276937-90
2.155 МКД
Заштеда -52%
2.694 МКД
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL