Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50473676 689
12.990 МКД
6.495 МКД
6.495 МКД
Заштеда: 6.495 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520RT2918-8321
14.392 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50