Барај
%
×
Springfield kids
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 57045136-09
Šifra proizvođača: 57045136
4.990 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 80% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 20% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J221377-ABJ
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS017324
17.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57097712-09
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 212554_BG
4.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J221901-PED
20.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57075982-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
4.990 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст
2
1