Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M3628NT3031-9000
29.490 МКД
29.490 МКД
14.745 МКД
Заштеда: 14.745 МКД

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 85% ПОЛИЕСТЕР 15% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}098
16.690 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}098
13.590 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ LSJK464V W635
6.790 МКД
Големина
L
M
S
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50510765-001
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50472472-001
17.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957611-01
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487130-01
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957607-01
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GM4RXN1 D58P1 OSAK
8.590 МКД
Големина
XXL
M
XL
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SDM5011824A-02A
6.190 МКД
Големина
XXL
XL
M
L
S
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ LSJK464V Z865
6.790 МКД
Големина
XXL
XL
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA12087 0QHAR 9XX
28.890 МКД
Големина
50
54
52