Барај
%
×
Live in LEVIS
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: DG23WWEW71-2000
11.690 МКД
8.183 МКД
8.183 МКД
Заштеда: 3.507 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 89% ПОЛИЕСТЕР 11% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7847 {84910}098
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67025750-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054790-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50504801 001
26.312 МКД
Заштеда -20%
32.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223353-BEH
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7849 {84616}098
12.312 МКД
Заштеда -20%
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 67081506-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DG24SWEW12-2000
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL10 WFWQ0 JBLK
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА HB50512604 001
26.290 МКД
Големина
S
M
L