Барај
%
×
Live in LEVIS
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0956370-45

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1773
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1766
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA114330HIAB-129
15.192 МКД
Заштеда -20%
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001742
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50508593-334
19.992 МКД
Заштеда -20%
24.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505415 010
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL