Барај
%
×
Springfield kids
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 57075952-99
Šifra proizvođača: 57075952
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР HAIR: 100% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖУВАЊЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67030642-99
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67030445-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 214887_BK
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011643A-02A
14.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J222710-BEH
14.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS017383
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50498029-001
26.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50501367-001
22.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 213614_BK
4.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57038267-99
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 213581_BK
4.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1