Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GW3YL33 WFIV0 F1AZ
Isbn: W3YL33WFIV0-F1AZ
9.890 МКД
6.923 МКД
6.923 МКД
Заштеда: 2.967 МКД
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7843 {84320}893
16.690 МКД
Големина
M
S
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67094034-08
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-34
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277623-38
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8236619-51
3.019 МКД
Заштеда -52%
3.774 МКД
6.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8236601-38
2.395 МКД
Заштеда -52%
2.994 МКД
4.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276942-55
2.155 МКД
Заштеда -52%
2.694 МКД
4.490 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276938-33
2.155 МКД
Заштеда -52%
2.694 МКД
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 212180_BG
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L