Барај
%
×
New collection

Free spirit od spring.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M3522FT2993-4592
14.290 МКД
14.290 МКД
14.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
GEOX CROSS SS23

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
14.290 МКД
14.290 МКД
14.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1