Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЖЕНСКА ЈАКНА
SUPER DRY

ЖЕНСКА ЈАКНА

Шифра на артикл: W5011394A-16A
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЖЕНСКА ЈАКНА
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara