Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS014344
Isbn: W2BL64WEX52-BVMU
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011642A-SA2
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 174665-0154
11.193 МКД
Заштеда -30%
15.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 212912_KK
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 214181_KK
4.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011794
14.312 МКД
Заштеда -20%
17.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011742
11.683 МКД
Заштеда -30%
16.690 МКД
Големина
XS
S
M