Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: W5011057A-02A
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 73% ПОЛИЕСТЕР 16% ПАМУК 11% НАЈЛОН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6T4RJ3600000-G24
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A105790AEAI-9XX
31.790 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A105780AEAI-9XX
25.390 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8236612-01
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276938-01
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W3628ET3021-9000
21.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 23WWEWAZ-2000
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J221902-BEH
21.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J221894-BEH
20.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011730
18.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011714
16.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57096312-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L