Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W2625BT2562-1477

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-34
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277623-38
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J221901-PED
12.414 МКД
Заштеда -40%
20.690 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 212180_BG
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L