Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GW4RL10 WFWQ0 F12S
Isbn: W4RL10WFWQ0-F12S
0 МКД
10.490 МКД
7.343 МКД
Заштеда: 3.147 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7846 {74092}010
8.183 МКД
Заштеда -30%
11.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL45 WFWS2 F14X
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
10.490 МКД
7.343 МКД
Заштеда: 3.147 МКД
Извести ме за попуст
2
1