Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RW7849 {84616}225
0 МКД
15.390 МКД
10.773 МКД
Заштеда: 4.617 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 59% ВИСКОЗА 41% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67076319-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67094034-08
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4GL12 WFA20 G1EL
7.693 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL06 WFWO2 G1DQ
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
15.390 МКД
10.773 МКД
Заштеда: 4.617 МКД
Извести ме за попуст
2
1