Барај
%
×
Geox - step out in style
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8277621-34
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
SPRINGFIELD SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67076319-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7849 {84616}225
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67094034-08
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 218545_BG
3.190 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4GL12 WFA20 G1EL
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL06 WFWO2 G1DQ
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1