Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS014148
Isbn: M2BL19WEYZ0-G9I0
14.990 МКД
14.990 МКД
14.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954293-38
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XPW-CY2
23.992 МКД
Заштеда -20%
29.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000978
8.399 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000903
9.119 МКД
Заштеда -20%
11.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0094554-40
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL