Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37026704-99
Šifra proizvođača: 37026704
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер Крзно: 100% Полиестер Обложување: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50473934-001
17.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J220017-BEH
15.393 МКД
Заштеда -30%
21.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW14286-0K7
14.133 МКД
Заштеда -30%
20.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010311
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011394A-33B
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011394A-16A
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011301A-02A
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011400A-02A
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37099070-99
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A063370NDAU-9XX
14.133 МКД
Заштеда -30%
20.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MK2003LP-952
50.323 МКД
Заштеда -30%
71.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010227
13.363 МКД
Заштеда -30%
19.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L