Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37024378-02
Šifra proizvođača: 37024378
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиамид Постава: 100% Полиамид Полнење: 80% Рециклиран полиестер 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274184-90
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8234630-37
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2625BT2562-1477
14.203 МКД
Заштеда -30%
20.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274180-37
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL