Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS013509
Isbn: W2YL19WE480-JBLK
8.790 МКД
8.790 МКД
6.153 МКД
Заштеда: 2.637 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50473934-001
17.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J220017-BEH
15.393 МКД
Заштеда -30%
21.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW14286-0K7
14.133 МКД
Заштеда -30%
20.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010311
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011394A-33B
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011394A-16A
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011301A-02A
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011400A-02A
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A063370NDAU-9XX
14.133 МКД
Заштеда -30%
20.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MK2003LP-952
50.323 МКД
Заштеда -30%
71.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010227
13.363 МКД
Заштеда -30%
19.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010211
12.453 МКД
Заштеда -30%
17.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L