Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50471226-688
17.290 МКД
17.290 МКД
17.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 34
    34
  • 36
    36
  • 38
    38
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061930BHAV-36M
11.963 МКД
Заштеда -30%
17.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J219008-0JV
9.863 МКД
Заштеда -30%
14.090 МКД
Големина
XS
S
M
L