Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17020001-08
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Постава: 65% Полиестер 35% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50468394-260
22.990 МКД
Големина
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M2521JT2620-1617
8.953 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012018
9.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011524
10.552 МКД
Заштеда -20%
13.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL