Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W1425CT2891-0274
19.790 МКД
13.853 МКД
13.853 МКД
Заштеда: 5.937 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИАМИД

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 195120_GY
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J217663-BEH
12.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 193617_GN
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17049070-49
2.990 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17039203-02
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049960KEAF-99K
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049960KEAF-7CJ
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049460EFAB-9XX
25.290 МКД
Големина
XS
S
M