Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SCOTCH&SODA

ЈАКНА

Шифра на артикл: SS179016-7241
0 МКД
9.890 МКД
6.923 МКД
Заштеда: 2.967 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SS176932-1091
12.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67097124-56
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67097124-05
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN41 D4MW4 TCRS
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GW4GN25 D5B66 SEAD
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223030-CGA
8.043 МКД
Заштеда -30%
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7847 {84910}098
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7846 {74092}010
8.183 МКД
Заштеда -30%
11.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67087698-TC
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520TT3046-8022
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520AT3077-4601
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520UT2918-7223
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
0 МКД
9.890 МКД
6.923 МКД
Заштеда: 2.967 МКД
Извести ме за попуст
2
1