Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W4520TT3046-8022
15.790 МКД
15.790 МКД
11.053 МКД
Заштеда: 4.737 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 218840_MI
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520HT3053-1723
12.593 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
15.790 МКД
15.790 МКД
11.053 МКД
Заштеда: 4.737 МКД
Извести ме за попуст
2
1