Барај
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
LEVI'S

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 24590-0002

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Состав 55% Лен 45% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 17062007-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ GSS010330
13.990 МКД
Големина
XS
S
M
L