Барај
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
JUST CAVALLI

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: KA0302N21441-900
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 68%Полиестер 32%полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 27007513-99
390 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ GSS011830
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ GSS011810
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 27040158-99
390 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14