Барај
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
GUESS

ГРАДНИК

Шифра на артикл: GSS008480
Isbn: O97C01JR04P-A009
1.590 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 95% Памук 5% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК GSS010517
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК GSS008481
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL