Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Ц

Шифра на артикл: 4277741-34
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 70
  85
 • 75
  90
 • 80
  95
 • 85
  100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона Continuity
Детали STRAPLESS
Состав 74% ПОЛИАМИД 26% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5691513-34
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 7917267-38
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 3547651-71
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4277661-34
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4277718-34
1.790 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4277738-34
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4277693-34
1.790 МКД
Големина
90
95
100
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1