Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Ц

Шифра на артикл: 4277647-99
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
WS My Essentials SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
  • 70
    85
  • 75
    90
  • 80
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Continuity
Состав 72% ПОЛИАМИД 28% ЕЛАСТИН
Детали PUSH UP

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5667839-99
1.590 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 5667836-99
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4027749-96
1.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 3547627-03
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 3547644-01
1.790 МКД
Големина
90
95
100
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1