Барај
%
×
Okaidi new collection
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 4037502-99
1.790 МКД
1.790 МКД
1.432 МКД
Заштеда: 358 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали TOP
Состав 86% ПОЛИАМИД 14% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5691531-99
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5691548-99
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5691535-99
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027767-96
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027771-96
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667821-99
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667824-99
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667832-99
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657716-96
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657720-96
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4027747-96
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5057045-96
1.113 МКД
Заштеда -30%
1.590 МКД
Големина
1
85
90
95
1.790 МКД
1.790 МКД
1.432 МКД
Заштеда: 358 МКД
Извести ме за попуст
2
1