Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 4277645-99
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
WS My Essentials FW23

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 70
    85
  • 75
    90
  • 80
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 72% ПОЛИАМИД 28% ЕЛАСТИН
Детали PUSH UP

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1