Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7957750-35
2.399 МКД
2.399 МКД
2.399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 42
  *
 • 44
  *
 • 38
  *
 • 36
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958137-79
2.399 МКД
Големина
40
36
42
38
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958099-79
2.599 МКД
Големина
36
42
44
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8958106-98
2.399 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958064-15
2.399 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958048-62
2.599 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958064-01
2.399 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958846-04
2.599 МКД
Големина
44
42
40
38
36
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957207-19
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957185-96
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957769-96
2.399 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957793-19
1.599 МКД
Заштеда -33%
1.999 МКД
2.399 МКД
Големина
42
36
38
40
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957734-14
1.439 МКД
Заштеда -35%
1.799 МКД
2.199 МКД
Големина
42
38
40
44
36
string(0) ""
string(0) ""