Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DSA12766 09I95 01
0 МКД
20.890 МКД
14.623 МКД
Заштеда: 6.267 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67008664-TS
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67027134-TM
2.990 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090371-TC
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW17966-1AB
6.632 МКД
Заштеда -20%
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW18116-1AB
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK03 D5B42 EAMD
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK63 D4LT0 HSRF
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ MS6L1DJ5880000-F37
11.683 МКД
Заштеда -30%
16.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DSA13067 0AKAS 01
22.253 МКД
Заштеда -30%
31.790 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J222815-1AA
7.032 МКД
Заштеда -20%
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9107 {54E 67B}010
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9103 {632 65D}010
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
20.890 МКД
14.623 МКД
Заштеда: 6.267 МКД
Извести ме за попуст
2
1