Барај
%
×
Geox - step out in style
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67090417-02
Šifra proizvođača: 67090417
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ВИСКОЗА 55% ЛЕН РЕМЕН: 45% ВИСКОЗА 55% ЛЕН ТОКА: 100% АЛУМИНИУМ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67047139-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DSA129290IEAV-72S
14.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DSA094630DLAX-8FN
20.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK53 WG5F2 F037
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67025757-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67025758-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67085755-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK09-1000
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GV4GK03 KBCO2 G011
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67060421-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67052532-01
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090419-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1